1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 622. Bölüm

Arka Sokaklar 622. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 622. Bölüm ile 8 Nisan Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Arka Sokak bölümleri izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Arka Sokaklar 621. bölümde Mesut’un ekipten habersiz yaptıkları başına iş açıyor. Arka Sokakların son bölümünde; Handan’ın, abisine anlattıkları Mesut ve çevresini tehdit altına alıyor. Ekibin, önüne geçemediği olaylar hem Mesut’un, hem de Selin’in hayatını tehlikeye sokuyor.

Arka Sokaklar 622. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 621. Bölüm Özeti

Savcı Yavuz, hastaneye kaldırılan Poyraz’ın uyanmasını bekler. Yaşananlardan dolayı Mesut’u suçlamaktadır. Poyraz’ı vuran silahın balistik kaydına ulaşmak ve neler yaşandığını çözmek için uğraşır. Bu sırada hastaneden gelen bir haber ekibimizi alarma geçirecektir. Mesut, Ayhan için aşiretten aldığı 10 Milyon lirayı Cemal’e vermiştir; çünkü Ayhan, bu parayı almayı reddetmişti. Sonrasında Mesut, aşiretin lideri ile çıkar çatışmasına girince ortalık karışmaya başlar. Aşiret lideri Seyit, gücünü kullanarak Cemal’in evinde polis araması yaptırır. Polisler çanta içindeki parayı bulurlar ve Cemal’i gözaltına alırlar. Selin ve Mazlum, Gazi’nin Yeri’nde güne hazırlanmaktadır. Selin’in mutfağa geçtiği sırada içeriye birisi girer. Silahını Mazluma doğrultur ve ateş eder. Selin, içeri girdiğinde yerde yatan Mazlum’u görür. Adam bu sefer silahını Selin’e doğrultur. İki el silah sesi duyulur ve Mesut içeri girdiğinde korkunç manzarayla karşılaşır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir