1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Aray Başrolü Deniz Can Aktaş’ın Oldu!

Menajerimi Aray Başrolü Deniz Can Aktaş’ın Oldu!
0

Fransız yapımı dizi Call My Agent dizisinin Menajerimi Ara ismi ile Türkiye’ye uyarlanacağı bilgisini daha önce sizlerle burada ve burada paylaşmıştık. 2015 yılında yayınlanmaya başlayan dizi 3 sezon sürmüş ve büyük bir ilgi görmüştü.

Menajerimi Ara dizisinin yapımcısı Ay Yapım tarafından dizide rol alan isimlerinin bazılarının açıklandığı dizi projesinin başrol oyuncusuda belli oldu.

Ay Yapım imzası ile Star TV’de yeniden hayat bulmaya hazırlanan uyarlama dizinin orijinali Call My Agent, yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kırıyordu. Bir menajerlik şirketini merkeze alan ve eğlence dünyasının perde arkasını konu alan dizinin oyuncularından bazıları yapım şirketince açıklandı. Şirketin resmi duyurusuna göre: : Barış Falay (Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Ahsen Eroğlu (Dicle), Ayşenil Şamlıoğlu (Peride) kadroda yer alan ilk isimler.

Karşımıza ilk olarak Avlu dizisinde Kudret’in oğlu Alp karakteri ile çıkan, daha sonra da Aşk Ağlatır dizisinde Yusuf karakteri ile başrol oynayan Deniz Can Aktaş, Menajerimi Ara dizisinin başrol ismi oldu.

İlginizi Çekebilir
Yalanci-Bolum-10

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir