Seni Çok Bekledim 12. Bölüm
0

Cuma akşamları ekranlara Seni Çok Bekledim dizisi yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Seni Çok Bekledim dizisinin yayın günü değişti. Seni Çok Bekledim artık Cuma akşamları yerine Çarşamba akşamları ekranlara gelecek. Seni Çok Bekledim 12. Bölüm ile 16 Nisan Cuma akşamı yerine 21 Nisan Çarşamba akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’nin kısa sürede hatırı sayılır bir izleyici kitlesine kavuşan dizisi Seni Çok Bekledim, bu akşam 11. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. İlgiyle izlenen dizinin bu akşamki bölümünde Kadir’in gemileri yakıp Cemal’e karşı savaş baltalarını çıkarması damga vurdu. Peki Seni Çok Bekledim 12. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Seni Çok Bekledim 12. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=gqhlzTe9VIE”]

Seni Çok Bekledim 11. Bölüm Özeti

Kadir, gemileri yakmış, Cemal’e karşı savaş baltalarını çıkarmıştır. Kardeşi Erol’la işbirliği yaparak şirketteki hisse dengesini lehine çevirme kararı alır. Ancak tam bu sırada öğrendikleri aklını fena halde karıştırır. Ayliz, yaşadığı şokun etkisindedir. Tesellisi, durumdan habersiz olsa bile, her zaman yanında olan Kadir’dir.

İsmet, Cemal’in baskısıyla bildiklerini Kadir’le paylaşamaz. Yine de öğrendiği bilgi, başına bela olur. Karısı Songül’le birlikte kan donduran bir olayla yüzleşirler. Cemal, bir an önce hamlesini yapıp şirketi ele geçirmenin derdindedir. Kadir’i saf dışı bırakacak bir planın peşindeyken kendi öz oğlu Erol’a vereceği zarar aklının ucundan bile geçmez.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir