Kasaba Doktoru 1. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının Cuma akşamları ekranlara gelecek yeni dizisi Kasaba Doktoru sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Kasaba Doktoru 1. Bölüm 8 Nisan Cuma akşamı TRT1 de ilk bölümü ile ekranlara geliyor.

ARC Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu, senaryosunu İlker Aslan ve Barış Erdoğan’ın uyarladığı Kasaba Doktoru dizisi ilk bölümü ile 8 Nisan Cuma akşamı ekranlara geliyor. Güney Kore yapımı Dr. Romantic’ten uyarlanacak dizide hangi oyuncular rol alıyor merak konusu oluyordu.

Kasaba Doktoru Dizi Oyuncuları
Merakla beklenen dizinin zengin oyuncu kadrosunda Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Barış Yalçın, Tarık Uğur Özenbaş, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever yer alıyor.

Kasaba Doktoru 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kasaba Doktoru Dizi Konusu
‘Kasaba Doktoru’ babasına yapılan haksızlık sonunda tıp okuyarak doktor olmaya karar vermiş Ömer ile yaşadığı felaket sırasında tesadüfen kendisine yol gösteren Hakan Hoca’nın yollarının yıllar sonra bir şehre uzak bir belde hastanesinde kesişmesi ile yaşananları anlatacak. Dizide, Kemal karakterine hayat verecek Ozan Akbaba’nın başarılı bir cerrah olup büyük bir hastanede başlayan hikayesinde, travmatik bir olaydan sonra ortadan kaybolması ve sonrasında bir kasabada küçük bir hastanede yeniden işine sarılması anlatılacak.

Kasaba Doktoru 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir
Oglum-Bolum-11

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir