1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 628. Bölüm

Arka Sokaklar 628. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 628. Bölüm ile 20 Mayıs Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Arka Sokaklar bölümleri Kanal D ekranlarında heyecan fırtaınaları oluşturmaya devam ediyor. 13 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelen Arka Sokaklar son bölümü reyting sıralamasında Total de 4,97 izlenme oranı ile 2. oldu. Arka Sokaklar dizisinin 627. bölümünde; Esra’yı yaralayan Rehat ile Hüsnü arasında yaşanan restleşme çevredekiler tarafından kamera kaydına alınır. Kaydın internet ortamında hızla yayılması yalan haberleri de beraberinde getirir.

Arka Sokaklar 628. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 627. Bölüm Özeti

Rehat’ın polis tarafından öldürülüp üstünün kapatıldığını düşünen bir grup çete etrafa tehlike salar. Gittikçe büyüyen bu olay, Rehat’ın hastaneden kaçırılmasıyla daha da büyüyecek ve tehlikeli hale gelecektir. Hidayet, ölen kızının intikamını almak ister. Gözünü karartan Hidayet, akrabası olan mafya reisi Kudret’e ulaşır. Kudret’in dahil oluşuyla olaylar Hidayet’in istemediği bir şekilde gelişecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir