Arka Sokaklar 563. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının reyting zirvesinde yer alan dizisi Arka Sokaklar yeni bölümü ile devam ediyor. 30 Ekim Cuma akşamı Arka Sokaklar 563. Bölümü Kanal D ekranlarında izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde; uyuşturucu sevkiyatını yapanın bir polis olduğu haberi emniyette yayılır. Bunu yapanın Mesut olduğunu öğrenen Rıza Baba’nın ne yapacağı merak konusu olur. Tunç’un histeri krizine girmesi ve çaresiz kalan Mesut’un oğlunu kurtarmak için onu bıçaklaması damga vurdu. Zeliha’nın çalıştığı gazetenin taşlı sopalı kişiler tarafından basılması ise heyecanlı anlara sahne oldu.

Arka Sokaklar 563. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 563. Bölüm 2. Fragmanı

Arka Sokaklar 562. Bölümde Neler Oldu?

23 Ekim 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 562. Bölümde Mesut, oğlu Tunç’u baş düşmanı Özcan’dan kurtarabilmek için şaşırtan bir harekette bulunuyor!

Özcan’ın, Tunç’a tacizleri devam etmektedir. Tunç ölüm korkusuyla sinir krizi geçirir. Revire kaldırılan Tunç, doktor tarafından bir sürede olsa korunma altına alınır. Bu sırada Mesut ve ekip, Özcan’ın dışarıda iş yapan adamı Coşkun’un peşine düşer. Ekip, bir muhbir tarafından verilen bilgi ışığında Özcan’ın, Mesut ve Coşkun sayesinde İstanbul’a soktuğu uyuşturucuları ele geçirmeyi başarır.

Bu sırada içlerinde köstebek olduğunu öğrenen ekip ise, büyük şaşkınlık yaşar. Köstebek arayışı ve Özcan’ın yeni suçlarını ispat çabası ekibi çıkmaza sokar. Burada devreye Mesut girer. Özcan ile illegal yollardan mücadele edileceğini çok iyi bilen Mesut, adım adım hamlelerini yapmaya başlar. Bu hamlelerine de oğlu Tunç ile başlar. Tunç’u ölümden kurtarabilmek için zor bir karar verir ve son çare olarak bu kararını işleme koyar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir