1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 19. Bölüm

Mahkum 19. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mahkum yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Mahkum 19. Bölüm ile 28 Nisan Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisi yine sevenlerini Fox tv ekranlarında bağladı. 21 Nisan Perşembe akşamı ekranlara gelen Mahkum son bölümü reyting sıralamasında 6,25 puan alarak Total de 1. sırada yer aldı. Mahkum dizisinin 18. bölümünde Nazlı’nın annesinin ölüp ölmediğini sorduğu anlar izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Cemre’nin ölümüyle derinden sarsılan Fırat, acısını bir an olsun unutmadan katilin peşine düşer.

Mahkum 19. Bölüm Fragmanı

Mahkum 18. Bölüm Özeti

Cemre’nin ölümüyle derinden sarsılan Fırat, acısını bir an olsun unutmadan katilin peşine düşer. Hem onun ruhunu huzura kavuşturmak, hem de verdikleri adalet mücadelesini kazanmak için başka şansı kalmamıştır. Barış’la oynadığı köşe kapmaca, onu hiç beklemediği yerlere sürükler.

Dört duvar arasına girmemek için gözünü karartan Barış, Sasha’nın aniden ortadan kaybolmasıyla kendini büyük bir gizemin içinde bulur. Cemre’nin ölümüyle birlikte Barış av, Fırat avcı olmuştur.

Her şeyin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu mücadeleden hangisi galip çıkacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir