1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 616. Bölüm

Arka Sokaklar 616. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 616. Bölüm ile 25 Şubat Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarına damga vuran Arka Sokaklar bölümleri Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 615. bölümünde, yasadışı dövüş şebekesini çökertmek için Cemal ve Emre’nin gizli göreve gitmesi ve deşifre olması heyecan dolu anlara neden oldu. Melisa’nın şoke eden intihar mektubuyla Ezgi’nin başının belaya girmesi ise ekranlara damga vurdu.

Arka Sokaklar 616. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 615. Bölüm Özeti

Ekip, yasadışı dövüş ve bahis şebekesinin elebaşını yakalamak için harekete geçiyor. Adamın uyuşturucu ile ilgili bağlantısını da öğrenen ekibimiz operasyonlarına tam gaz devam ediyor. Bu sırada bir otelde boğularak öldürülmüş bir kadın cesedi bulunuyor. Ezgi ise, cinayet şube komiseri Hilal’in intihar mektubu yüzünden meslekten ihraçla karşı karşıya kalıyor.

Ekip, yasadışı dövüş şebekesini çökertmek için bir plan yapar. Bu plana göre Emre dövüşçü, Cemal de onun antrenörüdür. Kafes dövüşü yapılan çete ile iletişim kurularak Emre’nin sisteme dahil edilmesi sağlanır.

Dövüşler yapılır ve Emre büyük başarılar kazanır. Bu durum çete liderinin de dikkatini çeker. İşler eki için iyi giderken tatsız bir durum yaşanır. Operasyon zamanı Cemal ve Emre’nin konuşmalarını çete elemanlarından birisi duyar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir