Hekimoğlu 23. Bölüm
0

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Hekimoğlu 23. Bölüm ile 27 Ekim Salı akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Hekimoğlu dizisi 22. son bölümüyle 20 Ekim akşamı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Hekimoğlu ve Selin arasındaki sonu gelmeyen çekişmelerin dozu giderek yükselir. Öyle ki Hekimoğlu İpek’ten Selin’i kovmasını isteyecek kadar ileri gider. İpek onun bu talebini ciddiye almasa da Hekimoğlu boş durmayacaktır. Hekimoğlu 23. Bölüm fragmanı yayınlandı. Hekimoğlu dizisinde Karmaşık bir vakayla daha karşı karşıya gelen Ateş, bu defa yanılıyor mu? Hastaya kanser teşhisi koyan Hekimoğlu, Orhan’dan tam aksi bir cevap alınca işler düğümleniyor. Öte yandan Selin ve Ateş arasında geçen konuşma dikkat çekiyor. Ateş, Selin’in duygularından emin olmaya çalışıyor ancak bu durum her ikisinin kafasında da soru işaretlerine neden oluyor!

Hekimoğlu 23. Bölüm izle

Hekimoğlu 23. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 23. Bölüm 2. Fragmanı

Hekimoğlu 22. Bölümde Neler Oldu?

Hekimoğlu 20 Ekim Salı yayınlanan 22. son bölümde Hekimoğlu ve Selin arasındaki sonu gelmeyen çekişmelerin dozu giderek yükselir. Öyle ki Hekimoğlu İpek’ten Selin’i kovmasını isteyecek kadar ileri gider. İpek onun bu talebini ciddiye almasa da Hekimoğlu boş durmayacaktır. Selin’in özel hayatına dair bilgi edinmek için yapmadığını bırakmaz. Bu sürece Selin’in kocası Metin de dahil olunca işler iyice kızışır.

Diğer yandan dünyaca ünlü bir bisikletçi yarış esnasında fenalaşarak hastaneye getirilir. Doping aldığını inkar etmeyen sporcu giderek kötüleşince Hekimoğlu onu bu hale düşüren asıl sebebin peşine düşer. Bu arada doping konusunun basına sızması, an meselesidir. Bütün dünyada tanınan sporcu, kariyerini kötü bir sonla noktalamanın eşiğine gelir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir