1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 22. Bölüm

Mahkum 22. Bölüm
0

Fox tv ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisi yeni bölümleri ile Perşembe akşamları izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Mahkum 22. Bölüm ile 19 Mayıs Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mahkum heyecan dolu dakikaları sevenlerine yaşatmaya devam ediyor. 12 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara gelen Mahkum son bölümü reyting sıralamasında 5,73 puan alarak total de 2. oldu. Savcılık makamına döner dönmez ilk iş Barış’ın peşine düşen Fırat, onu köşeye sıkıştıracak büyük hamleler peşindedir.

Mahkum 22. Bölüm Fragmanı

Mahkum 21. Bölüm Özeti

Zahit’ten aldığı bilgi sayesinde, söz verdiği gibi yeniden adliyeye sanık olarak kendi elleriyle götürür. Av avcı hikayesinde roller değişmişken Barış tarafından hiç tahmin etmediği bir hamle ile karşılaşır.

Barış için Fırat’ın dönüşünden daha büyük bir şok gözlerinin önündeki Savaş’tır. Bu zamana kadar işlediği tüm suçların hesabını sormak için dönmüştür. Peki Savaş gerçek midir? Yoksa zihninde yarattığı bir düşman mı? Barış bu korkunç sorunun peşinden giderken Fırat’tan son bir hamle gelir. Onu en zayıf yerindenden vuracaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir