1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 3. Bölüm

Yargı 3. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Yargı yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sevilen dizi Yargı 3. Bölüm ile 3 Ekim Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan yeni Kanal D dizisi Yargı kısa sürede oldukça beğenildi. Garip bir cinayetin altında buluşan kahramanların macerası her geçen bölümde daha fazla merak uyandırıyor. Yargı dizisinde Ceylin avukat, kardeşinin vefat haberiyle yıkıldı. Bu esnada Yargı dizisinde çalan müzik oldukça merak edildi. Yargı dizisinin son bölümünde Cem Adrian ve Mark Eliyahu’nun Kül şarkısı çaldı. Yargı 3. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Yargı 3. Bölüm Fragmanı

Yargı 2. Bölüm Özeti

Erguvan ailesi küçük kızlarının ölümüyle darmadağın olur. Annesinin, ablasının, babasının herkesin acısına göğüs germek, kendi acısını yaşamak ve kardeşinin katilini bulmak için kanının son damlasına kadar savaşmak görevi Ceylin’indir. Kız kardeşinin cansız bedenini gören Ceylin, hayatının en büyük sınavıyla karşı karşıyadır.

Yüreğine düşen bu acıya kendini bırakmak, acıya boğulmak ya da savaşmak. Her iki yol da Ceylin için imkansızlıklarla doludur. Çünkü baş şüpheli olan Çınar’ı savunmak artık mümkün değildir. Savunmaması ise, delillerden uzak kalması anlamına gelmektedir. Ceylin hayatının en zor kararını vermek zorundadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir