1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 35. Bölüm

Hekimoğlu 35. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hekimoğlu 35. Bölüm ile 2 Şubat Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen yapımları arasında yer alan dizisi Hekimoğlu, 34. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümüne Hekimoğlu’nun adeta zamanla yarıştığı kritik anlar damga vurdu. Hekimoğlu dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Sevilen dizinin son bölümünde oldukça gerilimli anlar yaşandı ve gözler 35. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Hekimoğlu 35. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=FLGmdzCR8Ls”]

Hekimoğlu 34. Bölüm Özeti

Küçük kardeşlerine hem annelik hem de babalık yapmakta olan genç bir adam, çalıştığı restoranda kalp krizi geçirir. Hekimoğlu, bu vakaya hemen teşhis koysa da ekibiyle paylaşmaz. Hepsinin, kendi teşhisini koymasını ister ve ekibin zamanla yarıştığı bir oyun başlatır. Hekimoğlu, zaman ilerledikçe uğraştıkları vakanın tahmininden çok daha karmaşık olduğunu fark edecektir.

Mahir komiser ise Hekimoğlu aleyhinde ifade vermesi için Orhan üzerinde uyguladığı baskıyı artırır. Bu durum, Hekimoğlu ve Orhan arasındaki ilişkinin giderek gerilmesine sebep olur. İpek, Mahir’in hastane personelini sorgulamasından rahatsızdır çünkü bu durum tüm hastane çalışanlarını tedirgin etmektedir.

Hekimoğlu ve ekibi genç adamı kurtarabilecek mi? Mehmet Ali, genç adamın kardeşlerine karşı fedakarlığı konusunda, ona inanmayan Hekimoğlu’nu ikna edebilecek mi? Hekimoğlu ve Orhan’ın arası Mahir yüzünden bozulacak mı?

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-10

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir