Yeni Hayat 9. Bölüm
1

Perşembe akşamlarının sevilen Kanal D dizisi Yeni Hayat, yeni ve final bölümü ile ekranlara geliyor. Yeni Hayat 9. bölüm ile 29 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak ve ekranlara veda edecek..

Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Yeni Hayat 8. son bölüm ile ekrana geldi. Ekrana gelen son bölümde Adem ve Yasemin arasındaki yakınlaşma Nevin’in dikkatini çekmiş ve bu durum evde tartışma yaşanmasına neden olmuştur. Yasemin’in imzaladığı kağıtların aslında boşanma kağıtları olduğunu öğrenen Yasemin şaşkınlığını gizleyemez. Adem’e bir şey yapacaklarından korkan Yasemin durumu Adem’e iletir. Timur’un herkesin içinde el kaldırması ise Yeni Hayat son bölümüne damga vurdu. Yeni Hayat 9. bölüm final fragmanı yayınlandı.

Yeni Hayat 9. Bölüm Fragmanı

Yeni Hayat 8. Bölümde Neler Oldu?

Nevin, Yasemin ve Adem’i yakınlaşmış bir şekilde görünce kıskançlık ve hayal kırıklığıyla eve gider. Adem, Nevin’e durumu açıklamak istese de Nevin Adem’i dinlemez. Bu arada Timur’un Yasemin’e imzalattığı boşanma belgeleri Yasemin’in eline geçer. Yasemin şaşkındır. Timur boşanmayla birlikte mal varlığını da Yasemin’e bırakmıştır. Yasemin Timur’un neyi hedeflediğini anlayamaz. Ama içini bir korku kaplar ve hem kendini hem de Adem’i korumak için harekete geçer. Nevin içinde biriktirdiği kıskançlığı bastıramaz ve Timur’a Adem ve Yasemin’in çok yakın olduklarını söyler. Timur, Nevin’in yüzüne farklı şeyler söylese de içten içe Yasemin ve Adem’e öfkelenmiştir. Kıskançlık krizine girer.

Yasemin ilk defa ev halkını şaşırtacak bir hamle yapar. Zaten boşanmayla çalkalanan ev halkı Yasemin’in bu hareketiyle iyice sarsılır. Furkan da eniştesinin karşısına geçip hesap sorar. Diğer yandan Ferda eve iyice yerleşmeye başlar. Boşanma sırrını öğrenince Nesibe’ye karşı bunu kullanarak Fatma’nın yerini almaya çalışır. Yasemin boşanma gerçekleştiği için kaçmaya karar verir ve Adem’den yardım ister. Adem kabul eder. Yasemin gitmeden önce Timur’u son bir darbeyle sarsmak ister. Adem ve Yasemin kurdukları planı gerçekleştirebilecekler midir? Yasemin, Timur’dan kurtulabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Çok güzel bir diziydi Yeni Hayat dizisi. Final yapıyor olmasına çok üzüldüm. Belki dizinin gününü değiştirselerdi bir şans oluşturabilselerdi daha güzel olabilirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir