1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 13. Bölüm

Camdaki Kız 13. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Camdaki Kız 13. Bölüm ile 30 Eylül Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

23 Eylül Perşembe akşamı Camdaki Kız 12. bölümü ile ekrana geldi. amdaki Kız 12. bölümde Cana ve Sedat’ı yakalayan Feride, Sedat’ın üstüne yürür. Öte yandan evde de işler sarpa sarmaktadır. Rafet Nalan’ın üzerine giderken araya Muzo girer. Muzo’ya bağıran Rafet ise karısından sert bir tepki alır. Tüm bunlara Rafet’in kalbi dayanamaz. Herkes merak ediyor; Nalan, Feride’nin annesi olmadığını öğrendi mi?

Camdaki Kız 13. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 13. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 12. Bölüm Özeti

Muzo, Feride’ye dersini verdi

Muzo, Feride’nin Koroğlu Konağı’nın karşı dairesinde dürbünle Nalan’ı gözlemlediğini görünce soluğu Feride’nin yanında alıyor. Feride’nin karşısına geçip Nalan’ı koruyan Muzaffer, Feride’ye dersini verdi.

Nalan’a çifte şok!

Nalan, gece yatağa yatmaya hazırlanırken camdan bakınca Feride’yi görünce şoke oldu. Feride’nin dürbünle kendisini izlediğini gören Nalan, aynı anda Muzo’nun bavulla evden ayrıldığını fark etti. Ancak Feride’nin gözetlemesine karşılık kendisini Sedat’ın kollarına bırakan Nalan zor anlar yaşadı.

Nalan, vazgeçti! Feride çıldırdı!

Feride, Nalan ve Sedat’ın birlikte olmasını dört gözle beklerken, Nalan’ın vazgeçmesi Feride’yi öfkelendirdi. Nalan, Sedat’ın kendisine yaklaşmasıyla adeta kriz geçirdi. Sedat, Nalan’ı teselli edip konuşmaya çalışırken Feride, Muzaffer’i karşısında buldu.

Hayri, Rafet’i kurtarabilecek mi?

Rafet, Gülcihan’la yaşadığı tartışmada oldukça öfkeleniyor. Evlatlarına ve ailesine olan davranışlarından dolayı sert bir karşılık gören Rafet, evden çıkıp otele geliyor ve fenalaşıyor. Rafet’i gören Hayri, büyük bir mücadele veriyor. Peki Rafet ölecek mi?

Nalan’ı bitiren röportaj

Nalan’ın basın mensuplarının sorusuna verdiği cevap büyük yankı uyandırıyor ve haber çarpıtılarak basına servis edilince kıyamet koptu.

Nalan ve Selen, karşılarında gören gazeteci ordusunun sorularına maruz kalıyor. Nalan, kendisine yöneltilen can alıcı soru karşısında donup kaldı. Nalan’ın evlenmeden önce hamile olduğu iddiası ortaya atıldı. Koroğlu Konağı’nda ise bu röportaj büyük kaos yarattı.

İlginizi Çekebilir
Masumiyet-bolum-2

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir