1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 2. Bölüm

Yargı 2. Bölüm
0

Pazar akşamlarının yeni dizisi Yargı yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Yargı 2. Bölüm ile 26 Eylül Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

İlk bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı oldukça beğenildi. Yargı 1. Bölüm reytinglerde Total’de 2. olarak harika bir başlangıç yaptı. Kaan Urgancıoğlu’nun Savcı Ilgaz, Pınar Deniz’in ise Avukat Ceylin’i canlandırdığı Yargı dizisi 19 Eylül Pazar akşamı Kanal D ekranlarında yayın hayatına başladı. Aile içi güven kavramını masaya yatıran Yargı’nın 1. bölümün, Savcı Ilgaz’ın avukat Ceylin’e kuralları ihlal ettiği gerekçesi ile gözaltı kararı vermesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Dizinin ilk bölümünün hemen ardından Yargı 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Yargı 2. Bölüm Fragmanı

Yargı 1. Bölüm Özeti

Ilgaz, kendisine bir cinayet vakası olarak getirilen; çöp konteynırında bulunan bir kadına ait cesedin, ailesine vurduğu sarsıcı darbeye hazırlıksız yakalanır. Kardeşi Çınar, bu dosyanın baş zanlısı olarak görülmektedir. Ilgaz’ın kardeşini kurtarmak için iyi bir avukata ihtiyacı vardır, bu yüzden zorlu bir kararın eşiğine gelir. Ceylin’e ait asla onaylamadığı özelliklerin hepsi, kardeşinin üzerine kapanacak demir parmaklıkların anahtarı gibidir onun için. Acaba Ceylin Ilgaz’a, baş etmek zorunda olduğu güçlüklerle dolu bu yolda yardım edecek midir?

Ceylin ve Ilgaz; buluşacaklarını hiç ummadıkları bu dönüm noktasında, bugüne kadar vazgeçilmez sandıkları doğrularını sorgularken; aynı zamanda kendilerini yüzmeyi bilmedikleri bir sırlar denizinde çırpınırken bulacaklardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir