Arrow 3. Sezon 20. Bölüm Ön İnceleme
0

Arrow 3. sezon 19. bölümün sonunda Thea, Ra’s Al Ghul tarafından kılıçla yaralanıyordu. Arrow 3. Sezon 20. bölüm fragmanında gördüğümüz kadarıyla Oliver, Thea’yı Nanda Parbat‘a getiriyor ve Lazarus Pit‘e sokmasını ve hayata döndürmesini istiyor. Fragmandan görebildiğimiz kadarıyla tüm ekip gidiyorlar. Bence bu bölümde Oliver, Ra’s Al Ghul olmayı kabul edecek gibi duruyor. Fakat Malcolm, Thea‘nın Lazarus Pit‘e girmesini istemiyor. Sebebi de ortada zaten , Ra’s Al Ghul‘un durumu.

Son sahnede de dediği gibi “Oliver bana yalvaracak. Yerimi alabilmek için bana yalvaracak” şeklindeki konuşması her şeyi özetliyor. Arrow bu hafta da bomba bölümle karşımıza çıkacak.

Ayrıca Arrow 3×20 bölümünün adı “The Fallen” olacak. Bölümle ilgili birkaç fotoğrafı ve Arrow 3×20 fragmanını sizlerle paylaşalım.

NOT: Bu hafta yayınlanan 3×19 – “Broken Arrow” bölümü 2.47 milyon kişi tarafından izlenerek geçen haftaya göre daha yüksek bir reyting almıştır.

FOTOĞRAFTA GÖRÜNEN KADININ LAZARUS PİTTE İNSANLARI CANLANDIRMAK VE ÖLÜMSÜZ YAPMAK İÇİN BİLGİYE SAHİP OLAN “TALİA” İSİMLİ KİŞİ OLDUĞU SÖYLENİYOR.

Arrow 3. Sezon 20. Bölüm Fragmanı

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir