1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 33. Bölüm

Menajerimi Ara 33. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen Star TV dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile ekranlarınıza geliyor. Menajerimi Ara 33. Bölüm ile 11 Nisan Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara 32. son bölüm yayınlandı. Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu yer alıyor. Menajerimi Ara dizisi 32. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Dicle ve Ayla arasındaki gerilim artarken Barış, annesi ve Dicle arasında kalır. Feris’in oyuncusunun bitmek bilmeyen hıçkırık krizi sette işlerin karışmasına sebep olur. Menajerimi Ara 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Menajerimi Ara 32. son bölüm özeti.

Menajerimi Ara 33. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=XezAMvP55H8″]

Menajerimi Ara 32. Bölüm Özeti

Peride’nin temsil ettiği Selda Alkor ile Çınar’ın oyuncusu ve seslendirme sanatçısı yeni bir projeye hazırlanırken basında çıkan haberler herkesi derinden üzer. Yaşanan beklenmedik gelişmeler menajerleri bir kez daha büyük bir krizle karşı karşıya getirir. Serkan’ın boşanma davası Feris’le bir adım daha yakınlaşmalarına sebep olur. Ayla, Dicle konusunda Feris’ten yardım ister. Feris’in tutumu merakla beklenirken, Ceyda’nın olaya müdahil oluşu her şeyi değiştirir. Dicle ise Barış için sürpriz bir hamlede bulunur. Ceyda’nın hem Barış’la hem de Kıraç’la ilgili üst üste yaptığı hamleler kafaları karıştırırken Serkan, Ceyda ve Kıraç arasında kimsenin bilmediği bir savaş başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir