Kırmızı Oda 42. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kırmızı Oda 42. Bölüm ile 18 Haziran Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz. Kırmızı Oda 42. Bölüm ile sezon finali yapacak.

Kırmızı Oda 41.. son bölümü ile TV 8 ekranlarında yayınlandı. Başrolde usta oyuncu Binnur Kaya’nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisinde gerçek hayattan uyarlanmış hikayeleri izliyoruz. Son bölümde; Sadi ve Miço, Emre’nin doğum gününü kutluyor. Zafer (Yiğit Özşener),babası Vahit’in ölümünün ardından hissettiği yalnızlık duygusunu Doktor Hanım’a açarken, çocukluğunda babası ile geçirdiği güzel günleri de Nurcihan ile birlikte yad eder. Kırmızı Oda 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda 41. son bölüm özeti. Kırmızı Oda 42. Bölüm’de Masumlar Apartmanında Gülben rolü ile ön plana çıkan Merve Dizdar Kırmızı Oda dizisine katılıyor.

Kırmızı Oda 42. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=aX88ced5cd0″]

Kırmızı Oda 42. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7D5CMjMu-Wo”]

Kırmızı Oda 41. Bölüm Özeti

Kırmızı Oda’nın 41. Bölümünde; Nurcihan (Itır Esen),veraset için gelen avukatlar aracılığıyla otelin Vahit tarafından Mitra’ya bırakıldığını duyup aldatıldığını anlar. Bu gelişme üzerine Vahit’e bile açamadığı duygularını ilk defa Doktor Hanım’la paylaşır.

Eski dostu Miço ile kavuşmanın sevincini yaşayan Sadi (Erkan Petekkaya) hikayesinin devamında Hamdi ile arasındaki buzları nasıl erittiğini Doktor Hanım’a anlatır.

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir