1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 15. Bölüm

Ramo 15. Bölüm
1

Show tv’nin sevilen dizisi Ramo yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Ramo 15. Bölüm ile 9 Ekim Cuma akşamı Show TV ekranlarında olacak.

Ramo 14. bölüm ile ekrana geldi. Merakla beklenen yeni bölümde birçok sürpriz yaşandı. Show TV’nin sevilen dizisi, BKM imzalı Ramo’nun 14. bölüm de Cihangir, “Oğlumun toprağı soğumadan Ramo’nun işi bitecek!” sözleriyle dikkat çekti. Murat Yıldırım’ın başrolde oynadığı Ramo’nun son bölümünde Ramo Cihangir’in aracının peşine takıldı. Final sahnesinde ise Cihangir, peşine takılan araçta Ramo’nun olduğunu gördü. Silahını çeken Ramo’nun “Asıl şimdi bittin Cihangir” sözleri dikkat çekti.

Ramo 15. Bölüm İzle

Ramo 15. Bölüm Fragmanı

Ramo 15. Bölüm 2. Fragmanı

Ramo 14. Bölümde Neler Oldu?

Hiç beklemediği bir anda Ramo’yu karşısında gören Cihangir, onu öldürmek isterken canını bağışlamak zorunda kalır. Ramo, ona öyle bir teklif sunar ki Cihangir hiç düşünmeden canını bağışladığı gibi dokunulmazlık ve İstanbul’da iş yapma izni de verir. Sibel içinse dönüş yoktur artık, o kendi cehennemini kendi yaratmış ve Cihangir’in evine bir köle gibi girmek zorunda kalmıştır. Diğer yandan Taner’in de Ramo’nun peşini bırakmaya niyeti yoktur. Düğününü mahveden bu adamın cezaevinden nasıl çıktığını da merak eden Taner’in araştırmaları hem Ramo’yu hem de ona yardım eden Yavuz’u iyice köşeye sıkıştırır. Ramo’dan habersiz ona yardım etmeye çalışan Sibel’in ise başı ölümcül bir belaya girer. Ramo, bütün bunlarla baş etmeye çalışırken ailesiyle iş yapmak için kiraladığı limanın eski sahipleriyle de başı beladadır. Herkes kaygıyla ne yapacağını düşünürken Ramo’nun bunların hiçbirine boyun eğmeye niyeti yoktur. Şimdi ölümcül bir macera Ramo’yu bekliyordur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Yeni sezon cok iyi gidiyor. Ramo dizisinin oyuncu kadrosu harika. Yiğit Özşener harika bir oyuncu onu izlemek bir zevk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir