1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 12. Bölüm

Yargı 12. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yargı 12. Bölüm ile 5 Aralık Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı Yargı 11. bölümde Ceylin sonunda hissettiklerini Ilgaz’a söylüyor! Kaçmaktan çok yorulan Ceylin, duygularına yenik düşerek hissettiklerini Ilgaz’a açıklıyor.

Yargı 12. Bölüm Fragmanı

Yargı 12. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 11. Bölüm Özeti

Ilgaz ve Ceylin bir yandan Engin’in tehditleri, bir yandan da tarafları oldukları davayla uğraşırken; geçmişlerinin bağlandığı düğüm yeniden karşılarına çıkar.

Ceylin ve Ilgaz, gönderilen sesli mesajdan sonra; bittiğini zannettikleri kâbusun aslında yeni başladığını fark ederler. Engin’in başta onlar olmak üzere kendisine zarar verdiğine inandığı herkesle ilgili bir planı vardır. Ceylin ve Ilgaz ise bu sarmalın tam merkezinde durmaktadır.

Eren, Pars, Çınar ve Yekta; karşılarına çıkan bütün bu bulmacanın çözümü için kimseye belli etmeden çabalamaya başlarlar. Ancak bu süreç hepsini beklemedikleri kadar büyük sorularla ve sürprizlerle baş başa bırakacaktır. Acaba içlerinde derin bir yerden yükselen öfkelerini kontrol edebilecekler midir? Yoksa bu öfke büyük bir yangına mı sebep olacaktır?

Ilgaz ve Ceylin bir yandan Engin’in tehditleri, bir yandan da tarafları oldukları davayla uğraşırken; geçmişlerinin bağlandığı düğüm yeniden karşılarına çıkar. Bu durum onları acımasız bir “keşke”nin kucağına bırakırken; artık ikisini de çok zor tercihler beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir