1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baraj 35. Bölüm

Baraj 35. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Baraj, yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Baraj 35. Bölüm ile 13 Nisan Salı akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Baraj, 34. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizide bu akşamki bölümde; Nehir artık Nazım defterini tamamen kapattı ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Baraj dizisinin 34. son bölümü FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Gizem Karaca ve Sumru Yavrucuk’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri Salı akşamları yayınlanıyor. Peki Baraj 35. yeni bölüm fragman yayınlandı mı? İşte Baraj 34. son bölüm özeti.

Baraj 35. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=sHaNtVSXS-g”]

Baraj 34. Bölüm Özeti

Nazım, Nehir’in Bahar ve Azra hakkında söylediklerine bir kez daha inanmayınca Nehir artık Nazım defterini tamamen kapatır. Fakat Nehir’in kısa sürede yeni bir adamla yakınlaştığını gören Nazım da Nehir defterini kapatmış mıdır? Üstelik bu yeni adamın Nehir’le yakınlaşmasının sebebi nedir?

Tarık, Zahra ve İbrahim, Meryem’i de alıp Halit’in köyünün yolunu tutarlar. Hem düğünden hem de cesetten kurtulabilecekler midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir