Masumiyet 13. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Masumiyet yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumiyet 13. Bölüm ile 24 Mayıs Pazartesi akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz. Masumiyet 13. Bölüm final yaparak ekranlara veda edecek.

Her bölümüyle büyük beğeni toplayan Masumiyet dizisi 13. bölümü ile ekranlara geliyor. Evli ve iki çocuk annesi olan Bahar, 19 yaşındaki kızının yanlış tercihi sonucunda başına gelenlerin intikamını konu alan Masumiyet dizisi yeni bölümleri ile artık Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Masumiyet 13. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Masumiyet 13. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=jquILErNeIk”]

Masumiyet 13. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=9LlloWc9Tmc”]

Masumiyet 12. Bölüm Özeti

İsmail olay gecesi orada olduğunun ortaya çımasının ardından her şey değişir. Hale İsmail’in sonuna doğru giderken, Ela ise kendi gerçeğinin peşindedir. İlker ile tehlikeli bir oyunun içinde olan Ela, yanlış adımlar atacaktır. Telefonun ucundaki suç ortağı Ela’yı yanlış yönlendirecek ve Ela büyük bir tehlikenin ortasında kalacak.

İrem ile Cenk arasındaki gerginlik tam gaz devam ederken, gerilim giderek artacak. İrem gerçeklere bir adım daha yaklaşırken yeni bir karar alır. Diğer taraftan Bahar ve Harun iş birliği yaparak Ilgaz’ı sıkıştırmaktadır. Hale İsmail’i çözdükten sonra ise artık polisin hedefinde yeni bir kişi daha olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir