Aşk Mantık İntikam 42. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam final bölümü ile son kez Fox tv ekranlarında seyircileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Aşk Mantık İntikam 42. Bölüm final bölümü ile 22 Nisan Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox tv’de yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi final bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. 15 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelen Aşk Mantık İntikam son bölümü reyting sıralamasında Total de 2,58 puan alarak 19. oldu.

Aşk Mantık İntikam 42. Bölüm Final Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 41. Bölüm Özeti

Ozan, Atlas’tan ilk defa baba sözcüğünü duymuştur fakat bunun sevincini yaşayamaz. Çünkü oğlu, Salim’in yanındadır. Ozan ve Esra hemen Atlas’ı almak için harekete geçerler. Ozan Salim’in tehdidi karşısında ona şirketi satmaya karar verdiğini söyler, ancak aslında başka bir planı vardır. Bu plandan habersiz olan Esra ise bilmeden Ozan’ın tüm planlarını alt üst eder. Ozan ve Esra yine komik ama bir o kadar da tehlikeli bir maceranın içine çekilmişlerdir. Bu süreçte hamile olduğunu öğrenen Esra, Ozan’a bunu romantik bir biçimde söylemek ister. Ozan’la baş başa kalmak için fırsat kollasa da ailelerin de işin içine girmesiyle bir türlü bu fırsatı bulamaz. Sonunda bu açıklamayı hiç kimsenin beklemediği bir anda yapacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir