Çocukluk 4. Bölüm
0

FOX tv ekranlarının yeni dizisi Çocukluk yeni bölümü ile devam ediyor. Çocukluk 4. Bölüm ile 30 Ekim Cuma akşamı yayınlacak ve Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin yeni dizisi Çocukluk 3. bölümüyle 23 Ekim Cuma akşamı ekrana geldi. Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk ve Beren Gökyıldız’ın başrollerde oynadığı Çocukluk dizisinin son bölümüne yuvaya gelen davetsiz misafir damga vurdu. Çocukluk dizisinin 4. bölümünden ilk fragman da yayınlandı. Fragmanda, Mahir’in itirafı dikkat çekiyor. Mahir yardımcısına “Demek o kadını buradan seyretmemi ona aşık olmama bağladın. Ama öyle değil. Ben o kadının oğlunu öldürdüm. Ben kötü biriyim. Birileri de benden baba yapmaya çalışıyor” sözleriyle itirafta bulunuyor.

Çocukluk 4. Bölüm Fragmanı

Çocukluk 4. Bölüm 2. Fragmanı

Çocukluk 4. Bölüm 3. Fragmanı

Çocukluk 3. Bölümde Neler Oldu?

Bambi’nin tatlı aile hayalleri, küçük kızın geçmişiyle ilgili gerçeklerin ortaya çıkmasıyla darmadağın olur. Mavi’nin iyi niyetle söylediği yalanlar, işleri iyice karıştırınca bunu çözmek yine Mahir, Ayşegül ve Mavi’ye düşer. Ancak Bambi’nin geçmişiyle ilgili gerçekler, hiç kimsenin tahmin edemeyeceği kadar acıdır. Herkes, Bambi’nin etrafında kenetlenmişken yuvaya gelen davetsiz bir misafir Ali Kaan Umut Evi’nin gündemine bomba gibi düşer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir