1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumiyet 7. Bölüm

Masumiyet 7. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen FOX tv dizisi Masumiyet yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Masumiyet 7. Bölüm ile 7 Nisan Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumiyet dizisi 6. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’un yer aldığı Masumiyet dizisinin son bölümünde Ela, artık adalet ister. İlker ve İrem, boşanır. Hale, hamilelik olayının mahkemede yer almaması için türlü yollara başvurur. Son bölümde; Ela’nın hamileliğini hatırlaması üç aile için de sarsıcı olur. İlker, imza attığı vahşeti kabul etmek zorunda kalır, işin adli boyutundan korkan Hale, oğlu için bir kez daha düğmeye basar. Masumiyet 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumiyet 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=oabrEG0u-QM”]

Masumiyet 6. Bölüm Özeti

Timur’un zaafları Hale’nin en büyük silahı olurken, Bahar ve Timur arasındaki ipler kopar. Kızını nihayet Ilgaz bataklığından çıkarmayı başaran Harun’un hedefi, İrem’i boşanmaya ikna etmektir. Harun hedefi 12’den vurur. İrem ve İlker’in şok boşanması, Harun’a rahat bir nefes aldırırken, Bahar’ın en karanlık kabusu yeniden gerçek olmak üzeredir.

Boşanmanın acısını kaldıramayan İrem, Ela’yı bir kez daha İlker’le vurur. Yaşadıklarına rağmen, hayatına kaldığı yerden devam etmeye kararlı olan Ela, en ağır darbeyi hiç beklemediği bir yerden alır. Ela, hayatının hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağı gerçeğiyle yüzleşirken İlker de adım adım zihnindeki karanlıkla yüzleşmeye başlar.

İlginizi Çekebilir
Survivor 74 bolum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir