1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alev Alev 11. Bölüm

Alev Alev 11. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Alev Alev yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Alev Alev 11. bölüm ile 21 Ocak Perşembe akşamı Show tv ekranlarında yayınlanacak.

SHOW TV’nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Alev Alev 10. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Perşembe akşamları izleyiciyle buluşan dizinin son bölümüne; İskender’in kurduğu zekice plan damga vurdu. Alev Alev dizisinde heyecan bu akşam yayımlanan 10. yeni bölümle devam etti. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizide gözler 11. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Alev Alev 11. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=8WQB8UsFVzw”]

Alev Alev 10. Bölüm Özeti

Çelebi’ye karşı büyük bir koz elde eden Cemre, kızı Güneş ile kavuşmaya bir adım daha yaklaştı. Hem Çelebi’nin boşanmayı kabul etmesi hem de Tomris’in yardımıyla akıl sağlığı yerinde raporunu alması Cemre’yi daha da güçlendirdi. Ali’den bir türlü haber alamayan Çiçek ise İskender’in karşısına çıktı ancak Ali’yi, İskender’in elinden kurtaramadı.

Bunun üzerine Rüya’dan yardım isteyen Çiçek’e destek gecikmedi. Rüya, Ozan ve Ömer, Ali’yi İskender’in kaçırdığını herkese duyurmak için haber yaptırmaya karar verdi. Üçü el birliğiyle haberi basıp duyurmayı başardı ancak bu hamle İskender’i durdurmaya yetmedi. Ali yüzünden Şimal’den zaten şüphelenen İskender, hem gördükleri hem de Çelebi’den duyduklarıyla artık bir şeyler olduğundan iyice emin oldu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir