1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baba 14. Bölüm

Baba 14. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Baba yeni bölümleri ile Salı akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Baba 14. Bölüm ile 24 Mayıs Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Baba dizisi seyircileri Show TV ekranlarında kilitlemeye devam ediyor. 17 Mayıs Salı akşamı ekranlara gelen Baba son bölümü reyting sıralamasında Total de 4,10 izlenme oranı ile 5. oldu. Baba dizisinin 13. bölümünde; İlhan tarafından tuzağa düşürüldüğünü anlayan Kadir, Büşra’nın yaptığı hamleyle kurtulur.

Baba 14. Bölüm Fragmanı

Baba 13. Bölüm Özeti

İlhan ve Kadir arasında büyük bir yüzleşme gerçekleşirken Kadir, İlhan’ın durmayacağını anlar. İlhan’ın hedefinde ise bu defa Kadir’in sevdikleri vardır. Yeni hayatlarına alışmaya çalışan Emin ve ailesi geçimlerini sağlayabilmek için çalışmaya başlar. Ailenin her şeye rağmen ayakta kaldığını ve mutlu olduğunu gören Servet, aileyi huzursuz etmek için uğraşır. Başı derde giren Sevil’in yanına koşan Kadir, hiç beklemediği bir vedalaşma yaşar. İlhan, Kadir’e karşı oynayacağı oyunda Emin’i kullanırken Kadir kendini alevlerin içinde bulur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir