1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 29. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 29. Bölüm
0

FOX tv ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 29. Bölüm ile 21 Ocak Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları Fox ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen’in yer aldığı dizi Aşk Mantık İntikam 28. bölümde Ozan, hiç beklemediği bir yerden aldığı bilgiyle Mert düğümünü çözmeye başlayacaktır.

Aşk Mantık İntikam 29. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 28. Bölüm Özeti

Atlas’ın kendi oğlu olduğunu öğrenen Ozan, hayatının en büyük şaşkınlığını yaşamaktadır. Esra ile yüzleştiğinde oğlunu yıllardır kendisinden sakladığı için ona çok kızar. Esra ise son yaşananlardan sonra Çınar’ı terk ederek aile evine yerleşir. Atlas için oynamak zorunda kaldığı evlilik oyununu daha fazla sürdüremeyecektir. Boşanmaya karar verir. Esra boşanmakta ne kadar kararlı ise Çınar da onu ve Atlas’ı kaybetmemekte bir o kadar kararlıdır. Bunun için bulduğu yol ise Esra ile ilişkisinin sonunu getirecektir.

Mert tehlikesini ilk anda savuşturmayı başaran Çağla, Ozan’ın içinde bulunduğu durumdan faydalanmaya kalksa da yaptığı hesaplar kendisinin aleyhine döner. Ozan, hiç beklemediği bir yerden aldığı bilgiyle Mert düğümünü çözmeye başlayacaktır. Ozan’ın, boşanma davasında yaptığı beklenmedik hamle, herkesin hayatını kökten değiştirecektir. Özellikle de Esra, Ozan ve Atlas’ın.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir