1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 11. Bölüm

Aziz 11. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aziz yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aziz 11. Bölüm ile 28 Ocak Cuma akşamı Show tv ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

Yeni sezon Show TV dizisi Aziz bölümleri seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas’ın rol aldığı Aziz 10. bölümde Efnan ile Aziz’in duygusal anları bölüme damga vurdu. Yeni bölümde Dilruba’nın söyledikleri karşısında şoke olan Aziz, Galip Payidar’a silah doğrultuyor.

Aziz 11. Bölüm Fragmanı

Aziz 10. Bölüm Özeti

Aziz dizisinin 10. son bölümünde; Türklerin azimli direnişi karşısında Fransızlar baskılarını artırırken, Aziz Türk milletini arkasına alarak pes etmeyeceklerini gösterir. Türklerin bu kararlı ve cesur duruşu üzerine Pierre bütün gücünü kullanmaya karar verir. Tüm bunlar yaşanırken Aziz sadece Efnan’ın sevgisiyle nefes almaktadır. Ancak bu durumu hazmedemeyen Dilruba, Efnan’ı Aziz ile olan geçmişiyle yaralamak ister. Aziz çetin bir mücadelenin içindeyken, Efnan’a olan aşkının bir kez daha sınandığına tanık olacağız.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir