1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 36. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 36. Bölüm
0

Cuma akşamlarının beğenilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 36. Bölüm ile 11 Mart Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen’in yer aldığı Aşk Mantık İntikam son bölümde Ozan ve Esra gururlarını aşıp aşklarına teslim olabilecek midir? Birbirlerine karşı kırgın olan Ozan ve Esra arasında ipler iyice kopma noktasına gelmiştir.

Aşk Mantık İntikam 36. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 35. Bölüm Özeti

Ozan Esra’nın, kendisine savunma şansı bile vermeden boşanma protokolü hazırlatmasına kırılmıştır. Esra’ya protokolü avukatına inceletip imzalayacağını söyler. Esra’ya protokolü avukatına inceletip imzalayacağını söyler. İpler iyice kopma aşamasına gelmiştir. Musa ve Zeyno bu durumu fark edip, müdahale ederler. Onları balayını geçirmek için gittikleri romantik dağ evine çağırıp sorunlarını konuşmaları için orada mahsur bırakırlar. Birbirlerine kırgın olan Ozan ve Esra gururlarını aşıp aşklarına teslim olabilecek midir? Yoksa bu yolun sonu ilk evliliklerinde olduğu gibi mahkemede mi bitecektir?

İlginizi Çekebilir
Survivor 76 bolum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir