1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 22. Bölüm

Arıza 22. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Arıza yeni bölümleri ile Paar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Arıza 22. Bölüm ile 14 Şubat Pazar akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasına sahne olan dizisi Arıza, 21. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin yeni bölümünde Balaban Halide’nin kliniğine tatsız bir ziyarette bulunarak kendini göstermesi damga vurdu! Show TV’nin yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören dizisi Arıza, 21. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu ve gözler yeni bölüm çevrildi.

Arıza 22. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=HaEbx4yyrNk”]

Arıza 21. Bölüm Özeti

Ali Rıza İhtiyar’la artık bir araya gelmiştir ve Balaban’ı bulacağına dair ona söz verir.

Burak, abisinin babasını sattığını öğrendikten sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Ali Rıza ise İhtiyar’la artık bir araya gelmiştir ve Balaban’ı bulacağına dair ona söz verir.

Ali Rıza, Balaban’ı ararken, Balaban Halide’nin kliniğine tatsız bir ziyarette bulunarak kendini gösterir. İhtiyar’ın öncülüğünde toplanan konsorsiyum üyeleri yeni dönemde neler yapacaklarını kararlaştırırlar.

Burak ve Balaban ise yeni bir iş birliğinin temellerini atmıştır. Babasıyla ilgili her geçen gün yeni bir şey öğrenen Ali Rıza’nın aklı ise iyiden iyiye karışır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir