1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 13. Bölüm

Aziz 13. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aziz yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aziz 13. Bölüm ile 11 Şubat Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerini Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas’ın paylaştığı Aziz, 12. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Aziz’in 12. bölümüne Dilruba’nın Efnan’a ‘Babana yerini söyleyen bendim’ itirafı damga vurdu. Diğer yandan Aziz, çetin bir mücadele için amansız bir yolculuğa çıkarken arkasında gözü yaşlı Efnan’ı bırakır.

Aziz 13. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Aziz 12. Bölüm Özeti

Aziz’in 12. Bölümünde Babasının gizemli ölümünün ardındaki sır perdesini aralayan Aziz, yeni bir hamle yapmak üzere harekete geçer. Bu sırada Türklerin cesur direnişi üzerine Fransızlar şehirde baskıyı artırıp ambargo başlatmıştır. Türkler açlık ve kıtlıkla acı bir şekilde sınanmaktadır. Aziz babasının intikamını almak ve halkı bu zulümden kurtarmak için tehlikeli bir yola girer…
Tüm bunlar olurken Efnan’la ilgili şaşırtıcı bir gerçeği öğrenmesi Aziz’de derin bir hayal kırıklığına neden olur. Aziz bu çetin mücadele için amansız bir yolculuğa çıkarken arkasında gözü yaşlı Efnan’ı bırakır. Efnan’ın bu süreçteki destekçisi ise amansız rakibi Dilruba olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir