1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 88. Bölüm

Kuruluş Osman 88. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kuruluş Osman 88. Bölüm ile 30 Mart Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile Çarşamba akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman dizisinin 87. bölümünde; Usta’nın ölüm defterinde Edebalı vardır. Ayrıca son bölümde; İnegöl fethinin kapısı açılacak mı? sorusu yanıt aradı.

Kuruluş Osman 88. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 87. Bölüm Özeti

Usta ise Osman’a karşı İbrahim Fakih rolünü layıkıyla oynamaya devam eder. Nikola, Cornelia ve Barkın’la büyük bir şeytan üçgeni oluşturan Usta’nın ölüm defterindeki isim artık Oğuz’un Işığı Şeyh Edebalı’dır. Osman Bey bunca olanın karşısında bir de Cornelia’nın kumpasıyla Mari’yi öldürmekten suçlanan Gündüz Bey’in masumiyeti ispat etmek zorundadır. Gündüz Bey ve Ayşe Hatun’un akıbetleri ne olacaktır? Mari’nin ölümünden Gündüz Bey’i suçlayan Turgut Bey ve Kosses Osman Bey’in yanında durmaya devam edecekler midir?

Osman Bey her şeye rağmen fetih planlarını sürdürmeye devam eder. İnegöl’e açılacak olan kapı İnhisar’dır. Osman Bey İnhisarı fethetmek için çalışmalarını sürdürür. Osman Bey, İnhisar’ı alıp İnegöl’ün fethinin önünü açacak mıdır? Karanlığın içindeki şeytanı bulmak Osman için elzem olandır. Osman gizli düşmanını bulup fetih düşünü gerçekleştirebilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir