1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 33. Bölüm

Çukur 4. Sezon 33. Bölüm
1

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen Show TV dizilerin Çukur 125. bölüm ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Çukur 4. Sezon 33. Bölüm ile 19 Nisan Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük bir izlenme oranı yakalayan dizisi Çukur’un 124. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümüne A Vartolu ve Yamaç’ı bir kez daha karşı karşıya gelmesi damga vurdu. Reyting rekortmeni Çukur dizisi 124. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide gözler şimdi 125. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Çukur 4. Sezon 33. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7pQzKkD_saM”]

Çukur 4. Sezon 33. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=b9DGCJVgQ6M”]

Çukur 4. Sezon 32. Bölüm Özeti

Yamaç’ın, Amca’nın kurduğu düzeni bitirmek için yaptığı zeka dolu plan Vartolu ve Yamaç’ı bir kez daha karşı karşıya getirecek. Kararından geri adım atmayan Yamaç’ın aksiyonu nefesleri kesecek.

İçindeki ateşi yeniden bulan Cumali, sürpriz bir hamle ile mahalledeki tüm dengeleri değiştirecek. Karaca’nın sürpriz bir ziyaretçi yüzünden kafası karışacak.

Celasun’dan haber alamayan Karaca, peşine düştüğü ipucu sayesinde önemli bir bilgi elde edecek. Bu bilgi Amca ve Karaca’yı karşı karşıya getirirken, gerçekleşen yüzleşmenin sonucu herkesi şoka uğratacak.

İlginizi Çekebilir
Akrep-bolum-24

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Fragman gösteriyor ki Akın ve Yamaç bu amca’yı öperler. Güzel bir bölüm bizi bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir