1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Annemizi Saklarken 5. Bölüm

Annemizi Saklarken 5. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen yeni dizisi Annemizi Saklarken yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Annemizi Saklarken 5. Bölüm ile 5 Ocak Çarşamba akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Annemizi Saklarken bölümleri her hafta Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Handan ve Dündar’ın fotoğrafları, Handan’ı Demir ailesinin hedefi haline getirirken, Derya’nın Bora ile yaptığı anlaşma dev bir hayal kırıklığına döner.

Annemizi Saklarken 5. Bölüm Fragmanı

Annemizi Saklarken 5. Bölüm 2. Fragmanı

Annemizi Saklarken 4. Bölüm Özeti

Handan, Dündar’ ı kaybetmekten çok korkmaktadır ve yeniden bir kayıp yaşamaktan korkar ve çocuklar ile evlilik arasında kalır adeta.

Bora Derya’ nın, Handan’ ın kızı olduğunu öğrenir ve babasının da Handan’ la ilgili planlarından habersizdir. Derya ve Bora arasındaki durum gittikçe çıkmaza girer. Barış, Derya’ nın çizimlerini görür ve böylece Derya ile Bora’ nın hayatlarında yeni bir dönem başlayacaktır.

Diğer tarafta ise, Derya ve Handan’ ın anne kız ilişkisi neredeyse son noktaya gelmiştir. Evlilikten veya çocuklarından vazgeçemeyen Handan, Dündar’ a da kendince taktik yapmaya çalışır fakat bu yaptığı taktik işe yaramaz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir