1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Cuma Akşamların Reyting Lideri Belli Oldu!

Cuma Akşamların Reyting Lideri Belli Oldu!
0

Kanallar bir bir yeni sezonlarını açarken her geçen gün dizilerde yeni sezon ilk bölümleri ile ekrana geliyor. Bu Cuma akşamıda dizilerin yeni sezonlarınında başlamasıyla birlikte en çok hangi yapımın izleneceği merak edilen günlerdendi.

Cuma akşamları televizyon ekranlarında birbirinden iddalı yapımlar izleyicilere sunuluyorlar. Dün akşam 3. sezonu ile ATV ekranlarına geri dönen Hercai dizisi, yine yeni sezon ile Show TV ekranlarına geri dönen Ramo dizisi, bir değer yeni ve 15. sezonu ile Kanal D ekranlarına dönen Arka Sokaklar dizisi, geçtiğimiz hafta yeni sezonu ile ekranlara döenen Star tv dizisi Babil, 4. bölümü ile sezonun iddalı yeni TV8 dizisi Kırmızı Oda ile bu sezon ekranlara gelmeye başlayan FOX tv’de yayınlanan Bay Yanlış dizisi. Birbirinden iddalı yapımlar ilk kez bu hafta aynı anda ekranda oldu ve merak edilen soru en çok izlenen yapım hangisi oldu?

AB ve total reyting sırlamasında ilk ona giren yapımlar 18 Eylül reyting sonuçlarının açıklanmasının ardından belli oldu. Cuma akşamının galibi hem AB hem de total reyting sıralamasında 1. olan TV8 dizisi Kırmızı Oda oldu. Total Reyting listesinde Arka Sokaklar 3. Ramo 4. ve Hercai 5. olurken, AB reyting listesinde ilk 5 içerisindeki diğer iki dizi 4. Ramo ve 5. Babil dizileri oldu.

TOTAL REYTİNG SIRALAMASI – İLK 10

1 KIRMIZI ODA TV8

2 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ATV

3 ARKA SOKAKLAR KANAL D

4 RAMO SHOW TV

5 HERCAİ ATV

6 SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER FOX

7 ARKA SOKAKLAR (ÖZET)

8 BAY YANLIŞ (FOX)

9 HERCAİ (ÖZET)

10 BAY YANLIŞ (ÖZET)

AB REYTİNG SIRALAMASI

1 KIRMIZI ODA TV8

2 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ATV

3 SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER FOX

4 RAMO SHOW TV

5 BABİL STAR TV

6 ARKA SOKAKLAR KANAL D

7 KIRMIZI ODA (ÖZET)

8 BAY YANLIŞ (FOX)

9 BAY YANLIŞ (ÖZET)

10 RAMO (ÖZET)

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir