Sefirin Kızı 19. Bölüm
0

Pazartesi akşamları Star tv’nin vazgeçilmez dizilerinden biri olmayı başaran Sefirin Kızı yeni bölümü ile devam ediyor. Sefirin Kızı 19. Bölüm 14 Eylül Pazartesi akşamı ekranlara geliyor.

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni sezon ilk bölümüyle seyircisiyle buluştu. Yeni bölümde sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince deliye döndü. Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verdi. Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince deliriyor. Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verdi. Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak gördü ve çok öfkelendi. İlk defa Nare’nin yanında durmadı ve hatta ona ihanet etmeyi göze aldı. Peki Sefirin Kızı 19. Bölüm’de neler olacak?

Sefirin Kızı 19. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 19. Bölüm 2. Fragmanı

Sefirin Kızı 18. Bölümde Neler Oldu?

Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar’ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Elvan’a da Efeoğlu erkeklerinden uzakta yeni bir hayat teklif eder; ‘bizimle gel, üçümüz yeni bir dünya kuralım’ der.

Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak görür ve çok öfkelenir. İlk defa Nare’nin yanında durmaz. Hatta ona ihanet etmeyi göze alır.

Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince delirir. “Sen gidersen ben çok kötü bir adam olurum” der Nare’ye, “Kızımı alırım, konağa koyarım.”

Sevdalılardan biri ölürse destan, yaşarsa yalan olur ya. Peki iki sevdalı velayet savaşına kalkışırsa ne olur?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir