1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 43. Bölüm

Hercai 43. Bölüm
0

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Hercai, Cuma akşamları yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hercai 43. Bölüm ile 16 Ekim Cuma akşamı ATV ekranlarında olacak.

Hercai 42. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santarcığlu ve Serhat Tutumluer’in yer aldığı dizide Reyyan ile Miran’ın imkansız aşkı işleniyor. Dizinin son bölümünde; Azize’nin uğruna yıllarını harcadığı intikamın asıl sebebini öğrenip daha fazla kimse zarar görmeden bu intikamı bitirmek isteyen Reyyan ve Miran yalandan bir ayrılık oyunu oynamaya karar vermişlerdir. Azize, Aslan’ı Midyat’tan uzaklaştırmaya çalışmasına şaşırırken yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Heyecan dolu yeni bölüm fragmanı “Onun gözünden akan tek bir damla yaş için bu dünyayı yakarım!” sözleri ile dikkat çekti.

Hercai 43. Bölüm Fragmanı

Hercai 43. Bölüm 2. Fragmanı

Hercai 42. Bölümde Neler Oldu?

Azize’nin uğruna yıllarını harcadığı intikamın asıl sebebini öğrenip daha fazla kimse zarar görmeden bu intikamı bitirmek isteyen Reyyan ve Miran yalandan bir ayrılık oyunu oynamaya karar vermişlerdir. Bu ayrılık aralarındaki özlem ve tutkuyu had safhaya çıkarırken Aslan’ın yan evde bilerek bıraktığı çakmağı bulan Miran’ın kıskançlığı ortalığı fena karıştırır. Reyyan’ın hamile olduğunu zanneden Hazar onu ve bebeğini olaylardan uzak tutmak için onları Zehra’nın yanına götürmeye karar verir. Bunu duyan Miran ise uzakları yakın etmenin yollarını arar ve Reyyan’ın gitmesine fırsat vermeden Zehra’yı ona getirir. Fakat Miran’ın bu hamlesi hiç beklenmedik olaylara sebep olacaktır. Aslan’ı bir türlü gönderemeyen Azize ise Aslan’ın duvarındaki Reyyan’ın fotoğraflarını görünce şok olur ve gönlünü Reyyan’a kaptıran Aslan’ı da bu sevda uğruna kaybetmemek adına Midyat’tan gitmesi için ona reddedemeyeceği bir teklif sunar.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir