Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm ile 14 Ocak Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 79. son bölüm ile ekrana geldi. Sevilen dizinin son bölümüne Demir ve Züleyha arasında yaşananlar damga vurdu. Bir Zamanlar Çukurova, 79. yeni bölümüyle dün akşam izleyicisiyle buluştu. Gözlerin yeni bölüm fragmanına çevrildiği dizide Hünkar’ın ölümü büyük olay yarattı! Bir Zamanlar Çukurova 80. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bir Zamanlar Çukurova 79. bölüm özeti.

Bir Zamanlar Çukurova 79. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Qmn1S9yjxB4″]

Bir Zamanlar Çukurova 80. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ofJjr6N_71I”]

Bir Zamanlar Çukurova 79. Bölüm Özeti

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da tüm engellere rağmen bitmeyen Züleyha ve Yılmaz aşkı, bir trafik kazası ile hüzünlü bir ayrılığa sahne oldu!

Tam da Çukurova’ya barış gelmişken, sevenler sevdiklerine kavuşmuş, kaderin oyunu ile bu hikayeye dahil olanlar, saygıyla kendi kaderlerine dönmüşken, evladının hastaneye götürüldüğünü duyan Yılmaz, oraya yetişmeye çalışırken uçurumdan yuvarlandı!

Can düşmanı Demir, hayatını tehlikeye atarak Yılmaz’ı kurtardı, hastaneye de yetiştirdi. Tüm Çukurova iyileşmesi için dualar etti, Yılmaz tüm sevdikleri ile de tüm düşmanları ile de helalleşti. Adeta Çukurova’da Yılmaz ve Züleyha aşkı ile yaşananların ardından bembeyaz bir sayfa açıldı! Ama kader, bir kez daha ayrılık kartını çıkardı! Yılmaz, son nefesini sevdiği kadınla, ömrünü adadığı aşkla verdi! Züleyha tam da kavuştuk derken Yılmaz’ı kaybetti! Kimsenin birbirini teselli edecek sözü kalmamıştır! Demir, Züleyha’yı ayakta tutmaya çalışıp, Çocukları için güçlü olmasını sağlamak için çabalayacaktır. Demir de üzgündür. Ama neyse ki ölmeden önce Yılmaz’la helalleşmiştir.

Yıllar önce hem eşini hem evlatlarını kaybeden Fekeli, kısa süre içinde yeniden aynı acılarla sınanmaktadır. Kimsenin onu teselli etmeye gücü yetmez. Yılmaz’ın cenazesini Fikret üstlenir, her şeye o sahip çıkar!

Züleyha da, Müjgan da evlatlarıyla cenazenin başında yer alacaktır. Tüm olan bitene Behice bile üzülmüş gibi yapar ama ona pek inanan da yoktur. Cenaze namazında gözyaşları sel olup akarken, özellikle Züleyha ve Fekeli, kalplerinin bir parçasını da o mezara gömerler.

Yılmaz’ın cenazesi, duası, mevlidi ile Fekeli adına Fikret uğraşırken, Adana’da bambaşka şeyler de olacaktır. Gaffur, artık Almanya işinin sonuna gelmiştir. Gitmek için her şeyi hazırlar, hatta Demir ile bile işleri yoluna koyar.

Bu arada, Adana’ya gelen Ümit, otomobili arızalanınca Demir ile tanışacaktır.

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-12

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir