İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 11. Bölüm

Menajerimi Ara 11. Bölüm
+ - 0

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümü ile devam ediyor. 1 Kasım Pazar akşamı Menajerimi Ara 11. Bölüm Star Tv ekranlarında yayınlanacak.

Menajerimi Ara dizisi 10. bölüm dün akşam ekrana geldi. Dizinin son bölümünde Dicle’nin büyük sırrını bilen gizemli bir kişi yaptığı hamle ile Dicle’yi çok zor bir durumda bıraktı. Barış ve Dicle arasındaki gerilimin yanı sıra Emir’in Dicle için mücadele etmeye başlamasıyla dikkat çekti.

Menajerimi Ara 11. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 11. Bölüm 2. Fragmanı

Menajerimi Ara 11. Bölüm Ön İzleme

Menajerimi Ara 10. Bölümde Neler Oldu?

Kıraç, gerçekleri açıklayıp Dicle’nin aklanmasını sağlar ancak Beren’le ilgili verdiği karar ajanstaki bütün dengeleri değiştirir. Ajanstan bir haberin daha sızmasıyla içerideki muhbir bir kez daha gerilimlere yol açar. Feris işiyle ilgili sürpriz bir krizin içine düşerken, Kıraç ise oyuncusu Buse’yi ‘Peri Masalım’ kadrosuna sokabilmek için her yolu dener. Çınar’la dışarı çıkacağı için heyecanla bekleyen Jülide bir sürprizle karşılaşır.

Beren’in yalanından sonra aralarında soğuk rüzgarlar esen Barış ve Dicle her şeyi tatlıya bağlamışken, Emir’in yaptığı hamle Barış’ın duygularının karışmasına neden olur. Dicle’nin büyük sırrını bilen gizemli bir kişi yapacağı hamle ile Dicle’yi çok zor bir durumda bırakır.

Yorum Yap