1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Stranger Things 3.Sezon’dan Yeni Fragman

Stranger Things 3.Sezon’dan Yeni Fragman
0

Stranger Things’in merakla beklenen 3. sezonundan yeni bir fragman ve karakter afişleri paylaşıldı.

Noel ve Cadılar Bayramı temalı sezonların ardından, üçüncü sezon 80’li yılların yaz döneminde geçiyor ve 4 Temmuz’da prömiyer yapmaya hazırlanıyor. 13 farklı karakter afişinde de havai fişekler göze çarparken her biri, 4 Temmuz Kurtuluş Günü’nün hikayede kaplayacağı yeri işaret ediyor. Yeni sezonun sloganı ise “Bir yaz, her şeyi değiştirebilir” olacak.

Stranger Things yeni sezonunda da 80’lerin ikonik filmlerine referanslarda bulunmaya devam edecek. Dizinin yaratıcılarından Ross Duffer yeni esin kaynaklarını şöyle açıklamıştı: “Hem en eğlenceli hem de en iğrenç sezonumuz olacak. John Carpenter’ın The Thing’inden esinlendik. Cronenberg’ten esinlendik. Biraz George Romero hissi de olacak. Yeni sezonda, önceki sezonlarda yeterince hürmet edemediğimiz korku filmleri ve korku ustaları var.”

Matt ve Ross Duffer ikilisinin ekrana taşıdığı dizi, oyuncu kadrosunda Winona Ryder, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Millie Bobby Brown, Cara Buono, Natalia Dyer, Jake Busey, Joe Keery, Charlie Heaton, Dacre Montgomery, Cary Elwes ve Francesca Reale gibi isimleri buluşturuyor.

Stranger Things’in 3. sezonu 4 Temmuz’da Netflix’te gösterime girecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir