1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 22. Bölüm

Camdaki Kız 22. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Camdaki Kız 22. Bölüm ile 2 Aralık Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız 21. Bölüm ile ekranlara geldi. Son bölümde Adil’i Cana ile gören Nalan; Cana’nın evine giderek onu babasından uzak durması konusunda uyarır. Cana ise parasız kaldığı için Alp’in güvenini tekrar kazanmaya çalışırken, Adil’le konuşmayı sürdürür. Adil’in gizli kapaklı bir şeyler çevirdiğini hisseden Feride’nin kocasını yakalaması dikkat çekerken, Sedat’ın daha önce birlikte olduğu Melisa’yı dövmesinden hatırlaması heyecanlı anlara neden oldu. Peki Camdaki Kız 22. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Camdaki Kız 22. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 22. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 22. Bölüm 2. Fragmanı

Camdaki Kız 21. Bölüm Özeti

Camdaki Kız 25 Kasım Perşembe günü yayınlanan 21. bölümünde Nalan, Sedat’ı geri döndürmek için büyük bir mücadele verdikten sonra yaşadığı olayla şoke oluyor!

Adil’i Cana ile gören Nalan, Cana’nın evine giderek onu babasından uzak durması konusunda uyarır. Cana ise parasız kaldığı için Alp’in güvenini tekrar kazanmaya çalışırken, Adil’le konuşmayı sürdürür.

Yeni otel için düzenlenen basın toplantısında Nalan’a yöneltilen sorular ve ilgi Sedat’ı sinirlendirir. Muzo’nun kız arkadaşı olduğunu öğrenen Gülcihan, Melisa ile tanışmak için konakta yemek organize eder.

Muzo, Melisa’yı konağa getirirken Hayri’nin onu görmemesi için Hayri’yi gönderir. Melisa’nın en çok korktuğu da Hayri’nin onu görmesidir. Muzo gecenin sonunda Melisa’yı evine bırakmak isterken Hayri’nin gelişiyle her şey alt üst olur.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir