1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 585. Bölüm

Arka Sokaklar 585. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 585. Bölüm ile 9 Nisan Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 584. bölüm ile ekranlarınıza geldi. Arka Sokaklar Zeliş’e noldu, Giray ne yaptı? Tekin’in hatası Zeliş’i, Giray’ın eline düşürdü! Arka Sokaklar dizisinde yeni bölüm gelecek hafta 9 Nisan Cuma neler olacağı merakla izleyiciler tarafından araştırılıyor.

Arka Sokaklar 585. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Vn6Za-59sLA”]

Arka Sokaklar 584. Bölüm Özeti

Giray’ın Zeliş’e verdiği zarar başta Çoban Ailesi olmak üzere takımı derinden yaralamaktadır. Rıza Baba, Giray ve Halis’i bulmak için tüm ekibi seferber eder. Ekip potansiyel adreslere baskın yapar; ancak Halis’in tuzaklarına düşer. Ekip son anda bomba tuzağından çıkıyor. Bu sırada Tekin, kız kardeşinin başına gelenleri kaldıramaz ve tek başına hareket eder. Babasının silahını alır ve Giray’ın peşine düşer. Planını gerçekleştiren Giray, Zeliş’in olay yerinde bulunduğu arabayı kaçırmayı başarır. Zeliş, ikinci kez sapık seri katil Giray’ın eline düşer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir