1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Sol Yanım 1. Bölüm

Sol Yanım 1. Bölüm
0

Star TV ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Sol Yanım 1. Bölüm ile 26 Kasım Perşembe akşamı Star TV ekranlarında ilk bölümü ile ekranlara gelicek.

Star TV’nin tanıtımları ile merak uyandıran yeni dizisi Sol Yanım 1. bölümü ile Perşembe akşamı ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yapımcılığını BKM Film’in, senaristliğini Melis Civelek’in, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, kadrosunda Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli ve Cansel Elçin gibi isimlerin yer aldığı dizi Perşembe akşamları izleyicisi ile buluşacak. Geçmişten geleceğe taşınan aşkların ve tesadüflerin hikayesinin konu alındığı, genç yıldızları usta isimlerle buluşturan Sol Yanım ilk bölümüyle 26 Kasım Perşembe 20.00’de Star TV’de başlıyor.

Sol Yanım Dizi Konusu

Sol Yanım seyirciyi genç yaşta kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmiş ve annesinin bakımını üstlenmiş Serra ile varlıklı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim’le tanıştıracak. Serra ve annesinin mütevazı mahalle hayatına karşılık, Kutlusay Malikanesi ve ailenin göz alıcı lüks yaşamı hikayenin merkezinde yer alacak. Çok başarılı bir öğrenci olan Serra’nın burslu okuduğu, Selim’in ise adeta mecburiyetten devam ettiği, kendilerinin olan Kuzey Üniversitesi ise üniversite yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak. Kadronun genç oyuncularının birbirinden çarpıcı tarzları gençler arasında yeni bir akım başlatacak.

Sol Yanım 1. Bölüm Fragmanı

Sol Yanım 1. Bölüm 2. Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir