1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Kıbrıs 6. Bölüm

Bir Zamanlar Kıbrıs 6. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Bir Zamanlar Kıbrıs 6. Bölüm ile 6 Mayıs Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs’ın 29 Nisan tarihli son bölümü yüreklere dokundu. Kemal’in Derviş’in yaşadığını üstelik karısı ve kızıyla bir arada olduğunu öğrenmesi dikkat çekerken Makaryos’a destek veren SSCB’nin KGB’yi de oyuna sürmesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Mine’nin kaybolması ise aileyi perişan etti.

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Kıbrıs 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=n5Z7Fb731gE”]

Bir Zamanlar Kıbrıs 6. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=WBeFNi2ubbY”]

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. Bölüm Özeti

Kemal, Derviş’in yaşadığını üstelik karısı ve kızıyla bir arada olduğunu öğrenir. Onların yanına tehlikeli bir yolculuğa çıkarken karşısında bir engel bulur: Ankaralı. Türk hasta ve doktorları teslim almak üzere Rum tarafına geçen Ankaralı, bu meselede Samson’un onlara bir oyun oynayacağının farkındadır. Gerilim yüklü esir tesliminde Kemal, Ankaralı, İnci, Samson, Sandy, Grivas ve Makaryos aynı binada bir aradadır.

Kemal, karısı ve kızını kurtarmak için bile isteye Samson’un ölüm tuzağına çekilir. Günler sonra İnci ve Müge’yle ilk kez buluşan Kemal, şimdi onları almak için canını vermeye hazırdır. Diğer yanda ise, Makaryos’un Bereli avı sürmektedir.

Makaryos’a destek veren SSCB’nin KGB’yi de oyuna sürmesi ile Bereli için zor zamanlar başlar. Adaya gelmek üzere yola çıkan Ayşe’yi, Mersin’de büyük bir sürpriz beklerken Hamitköy’de kalanlar hiç beklenmedik bir sorunla karşı karşıya kalır: İnci ve Müge’den sonra Mine’yi de kaybetme ihtimali aileyi perişan eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir