1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baraj 17. Bölüm

Baraj 17. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisin Baraj heyecan dolu yeni bölümü ile devam ediyor. Baraj 17. Bölüm ile 8 Aralık Salı akşamı FOX tv ekranlarında yayınlanacak.

1 Aralık Salı Baraj 16. bölümü ile ekranlara geldi. Baraj dizisinin son bölümünde Tarık, Nazım’dan intikam alma planları yaparken, Nehir ise içine düştüğü kötü durum nedeniyle iyi değildir. Nehir’in ardından İstanbul’a gelen Nazım sonunda istediğine ulaştı. Baraj 16. bölümde neler oldu? Baraj 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Baraj 17. Bölüm Fragmanı

Baraj 16. Bölüm Özeti

Tarık’ın, cinayeti Nazım’ın üzerine yıkma planı yolunda gitse de Halil’i onların öldürdüğünü bilen gizemli kişi peşini bırakmamıştır. Bu gizemli kişi ilk hamlesini yapmıştır; Tarık’ı hiç tahmin etmediği bir şey bekliyordur.

Nehir, başına gelen kötü durumdan kurtulmayı başarsa da, kendini çok kötü hissediyordur. Bu yüzden Nazım, Nermin’in söylediği yalanı öğrenir öğrenmez Nehir’i yanına çağırdığında Nehir bir saniye bile düşünmeden Nazım’ın yanına gider. Ama Tarık’ın planı yüzünden Nazım ve Nehir’in birlikte mutlu olduğu günler ne kadar sürecektir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir