1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 28. Bölüm

Hekimoğlu 28. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Hekimoğlu, yeni bölümü ile devam ediyor. Hekimoğlu 28. bölümünü 8 Aralık Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu dizisi dün akşam 27. bölümü ile ekranlara geldi. Hekimoğlu son bölüme doktorlardan ilgi bekleyen bir kadın hasta damga vurdu. Ateş’in başı yine dertten kurtulmuyor. Hekimoğlu 27. bölümde neler oldu? Hekimoğlu 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hekimoğlu 27. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Hekimoğlu 28. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 27. Bölüm Özeti

Hekimoğlu 1 Aralık Salı yayınlanan son bölümde Ateş’i iki zor vaka bekliyor ve bu defa işler sarpa sarıyor!

On gündür uyuyamayan bir hastanın iyileşmesi için karaciğer nakline ihtiyacı vardır. Naklin gerçekleşmesi için Hekimoğlu kendine has bir yol seçer. Bu yol, Zeynep’le aralarında gerilim yaşanmasına neden olur. Ama bu kadarla kalmaz…

Hekimoğlu’nun ganyan bayisinde karşılaştığı diğer hastaya yakınlığı ise İpek’in dikkatini çeker. Doktorlardan ilgi bekleyen bu kadın hastanın varlığı Hekimoğlu ve İpek’i karşı karşıya getirir. Hekimoğlu iki hastayı da kurtarabilecek mi? İpek’le aralarındaki gerilim sadece işle mi alakalı? Mehmet Ali’ye kızgın olan Zeynep, olanların acısını Emre’den mi çıkaracak? Orhan’la Hekimoğlu’nun ev arkadaşlığı yürüyecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir