1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Baraj 16. Bölüm

Baraj 16. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen Fox dizisi Baraj yeni bölümü ile devam ediyor. Baraj 16. Bölüm ile 1 Aralık Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkan Baraj dizisi 15. bölüm dün akşam ekrandaydı. Nehir’in İstanbul’a gelmesinin ardından bir karar vermesi gereken Nazım kararını verir. Baraj 15. bölümde neler oldu? Dizinin takipçileri tarafından merakla beklenen Baraj 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Baraj 16. Bölüm Fragmanı

Baraj 16. Bölüm 2. Fragmanı

Baraj 15. Bölüm Özeti

Nazım, Nehir’i seçerek onun peşinden İstanbul’a gelmiştir. Fakat Ayşe’nin kaçırılması, Nazım’ın öncelikleri yeniden gözden geçirmesine sebep olacaktır. Nehir, Nazım’dan vazgeçtiğini aklına dinletebilse de kalbine dinletemez. Nazım’ın zorlu anında yanında olmak istese de hem onun yanında olup hem de nasıl mesafeli olacağını bilemez. Üstelik Nazım’ın arkadaşı Hakan’ın gizemli tavırları Nehir’i rahatsız etmektedir. İstanbul’a dönmüş olmasına rağmen Tarık kendini köşeye sıkışmış bulur. Hem Fulya’nın şüphesinden hem de cinayet suçundan tamamen kurtulabilmek için son kez baraja dönmeye karar verir. Tarık’ın planı herkesin hayatını değiştirmek üzeredir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap