1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 4. Bölüm

Maraşlı 4. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen ATV dizisi Maraşlı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Maraşlı 4. Bölüm ile 1 Şubat Pazartesi akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

ATV’nin yeni dizisi Maraşlı 3. yeni bölümüyle dün akşam izleyiciyle buluştu. Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı dizinin yeni bölümüne Maraşlı’nın Mahur’a karşı yaptığı itiraf damga vurdu. Maraşlı dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor.

Maraşlı 4. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=-rKTbKSD4XE”]

Maraşlı 3. Bölüm Özeti

Maraşlı, kızını bu hale getirenlerin Türel ailesinden olduğuna emindir. Maraşlı için ailenin her bireyi şüphelidir. Bu nedenle Maraşlı, Mahur’a onu öldürmek isteyenin aile içinden biri olduğunu söyler ve şüphelerinin sebebini anlatır. Mahur delirecek gibi olur. Maraşlı, Savaş’ın hapiste çok kalmayacağından emindir. Mahur, Maraşlı’ya inanacak mı?

Mahur, ailesinden birinin onu öldürmek istediği gerçeği ile mücadele etmekte zorlanır. Maraşlı haklı mıdır? Gerçekten ailesinden biri Mahur’un ölmesini mi istemektedir?

Maraşlı ise bu gerçeğe ulaşabilmek için Mahur’la birlikte hareket etmeleri gerektiğini söyler. Mahur, Maraşlı’yı dinleyecek mi?

Savaş, tutuksuz yargılanma talebi ile serbest bırakılır. Artık tüm aile üyeleri hem Mahur için hem de kendileri için korkmaya başlarlar. Hayatı hala tehlikede olan Mahur için Savaş yeni bir anlaşma yapmak ister. Mahur ve ailesi Savaş’ın anlaşma isteğini kabul edecek mi?

Maraşlı, hayatı tehlikede olan Mahur’u korumak için onu ıssız bir dağ evine getirir. Bu durum Türel ailesinde panik yaratır. Maraşlı, Mahur’u ailesinden bile koruması gerektiğini düşünmektedir. Dağ evinin ziyaretçisi kim olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir