1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baraj 34. Bölüm

Baraj 34. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Baraj yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Baraj 34. Bölüm ile 6 Nisan Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Baraj, 33. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizide bu akşamki bölümde; Mert’in kaçırılması her şeyi karıştırdı ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Gizem Karaca ve Sumru Yavrucuk’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri Salı akşamları yayınlanıyor. Peki Baraj 34. yeni bölüm fragman yayınlandı mı? İşte Baraj 33. son bölüm özeti.

Baraj 34. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=VmICvauDzwM”]

Baraj 33. Bölüm Özeti

Nazım’ın Nehir’in hayatını kurtarması sonunda ikisinin de duyguları hakkında dürüst olmalarına sebep olur. Bahar ise bir yandan Nehir’in başına gelenlerin sebebini saklamaya bir yandan da Nazım’ı kaybetmemeye çalışır. Fakat Azra’nın geçmişinin onu yakalaması ve Mert’in kaçırılması her şeyi karıştıracaktır.

Tarık, Zahra ve İbrahim bir yandan Halit ve Hayriye’nin evlilik teklifi, bir yandan Meryem’in cesedi ve bir yandan da Bahar’ın onları Halil’in cinayetiyle suçlaması üzerine iyice köşeye sıkışmışlardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir